قوانین و مقررات سایت لیزینگ صنعت و معدن

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و  با هر مطلبی که برداشت اطلاعات و یا مضمون آن اهانت و در بر گیرنده ایجاد تنش به ( ادیان ، اشخاص ، نژاد ، قوم و زبان ) باشد مخالف است و آن را محکوم می نماید لذا در صورت مشاهده خلاف این پیمان، مراتب از طریق مجاری حقوقی و قضائی پیگیری می گردد.
کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت شرکت لیزینگ صنعت و معدن را دارند لازم است مفاد این توافق‌نامه را بصورت کامل مطالعه و با آگاهی کامل، نسبت به عضویت در سایت اقدام نمایند.
  •  ثبت نام در سایت مجانی بوده و جهت استفاده از امکانات آن، هیچ هزینه ای مشمول ایشان نخواهد بود.
  • برای عضویت در سایت، لازم است به بخش ثبت نام ( مفاد 1 ) مراجعه نمایند.
  •  اطلاعات عضویت شامل نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه کاربر بوده که بدین منظور جهت شناسایی کاربران و ارتباط با سیستم  دریافت شده و کاملا" محرمانه تلقی می گردد.
  • نام کاربری، معرف کاربر در سایت است. بنابراین در سرویس های خبری پویا، با توجه به موضوع خبر و تعامل اعضاء، در صورت نیاز به معرفی، فقط نام کاربری ایشان قابل مشاهده خواهد بود.
مفاد 1. افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند.
در این مرحله نام کاربری، نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل ( پست الکترونیک ) ، رمز مورد نظر برای ورود به سایت و شماره تلفن همراه کاربر مورد نیاز است.
سیستم برای تایید نام کاربری، یک کد به تلفن همراه کاربر و پست الکترونیک معرفی شده ارسال می نماید. با وارد نمودن هر یک از دو کد دریافت شده در تلفن همراه و پست الکترونیک عضویت کاربر؛ تایید می گردد.

مفاد 2. کلیه مستاجرین لیزینگ صنعت و معدن جهت پرداخت اقساط خود علاوه بر روش نقدی و پرداخت اقساط در بانک های طرف قرارداد که اطلاعات آن در دفترچه اقساط مشخص شده است، می توانند از سیستم پرداخت آنلاین سایت با عنوان " پرداخت اقساط " نیز استفاده نمایند.
در قسمت پرداخت اقساط، مستاجرین لیزینگ با تکمیل اطلاعات نام، نام خانوادگی، شماره قرارداد، مبلغ قابل پرداخت، ایمیل، شماره همراه، آدرس و در صورت داشتن توضیحات با تکمیل بند مربوطه، می توانند از امکان واریز اقساط خود به حساب لیزینگ صنعت و معدن استفاده نمایند.

مفاد3. مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کاربران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

  مفاد 4. فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک، مبارزه با پولشویی، قانون پولی، بانکی و جرم رایانه ای بوده و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران برعهده ایشان می باشد.

مفاد 5. حقوق کلیه مطالب و مقالات موجود در کتب، فصلنامه و وب سایت متعلق به شرکت لیزینگ صنعت و معدن می باشد.
بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین اعلام شده مجاز می باشد و در صورت بروز هرگونه تخلف، پیگرد قانونی خواهد داشت.

مفاد 6.  این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات در هر زمان اقدام نماید و  اعضاء سایت لیزینگ صنعت و معدن با آگاهی و اذعان کامل از مفاد قوانین و مقررات سایت، عضویت را تایید نموده اند.