• عضويت در انجمن ليزينگ و ماليه بين ‏الملل (IFLA)
انجمن ماليه و ليزينگ بين ‏الملل در سال 1965 ايجاد شد و شروع به عضوگيري از بين شركت‏هاي مالي و ليزينگ نمود. اين انجمن بر اساس سياست‏هاي مدون خود از هر كشور تنها يك شركت ليزينگ را به عنوان عضو، كه معرف صنعت ليزينگ در كشور مزبور است، مي پذيرد. لازم به ذكر است كه شركت ليزينگ صنعت و معدن موفق شد در تاريخ 20 خرداد 1385 (10 ژوئن 2006) به عنوان تنها نماينده ايران، با موافقت تمامي اعضاي انجمن در مجمع عمومي سالانه كه در لوكزامبورگ برگزار شد، به عضويت اين انجمن درآيد.
 • مدير برتر ايران
در سال جهاد اقتصادي و در مرداد ماه سال 1390 كنگره ملي مدير برتر ايران در محل همایش‏های بین‏ المللی صدا و سیما برگزار گردید. در اين كنگره، جناب آقاي دكتر جمالي مدير عامل شرکت لیزینگ صنعت و معدن مفتخر به دريافت تنديس مدير برتر از معاون محترم رياست جمهوري شدند.
 • حضور در بين 400 شركت برتر و بزرگ ايران
  طي رتبه ‏بندي شركت‏هاي برتر ايران در سال 90 كه براساس عملكرد مالي سال 89 انجام مي‏پذيرد، و در همایش سالانه ‏ای كه در اين خصوص برگزار مي‏شود، شركت ليزينگ صنعت و معدن توانست رتبه 391 را كسب نمايد.

 
 
 • ورود به بازار اول بورس اوراق بهادار
  در سال همت و كار مضاعف و با توجه به حفظ روند مثبت فعاليت‏ها و ارائه به موقع و مناسب گزارش‏ها به بورس، به موجب مصوبه‏ بيست و سومين جلسه‏ هيئت پذيرش اوراق بهادار مورخ 3 خرداد 1389 و در راستاي اجراي ماده‏ 13 دستورالعمل پذيرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران (مصوب 1 دي 1386 هيئت مديره‏ سازمان بورس و اوراق بهادار)، شركت ليزينگ صنعت و معدن از بازار دوم به تابلو فرعي بازار اول منتقل شد.
  مديريت شركت ليزينگ صنعت و معدن ضمن تبريك اين موفقيت به مجموعه سهامداران و كاركنان، اميد آن را دارد تا با تلاش هر چه بيشتر و تداوم روند گذشته، بتواند جايگاه بدست آمده را حفظ و در ارتقاء آن بكوشد.
 
 • گواهينامه سيستم مديريت كيفيت   ISO 9001:2015
در راستای افزایش سطح علمی و کاربردی مدیران و کارشناسان به لحاظ ضرورت دسترسی به چشم‏ انداز ایران 1404 در کنار سرعت تحولات نوین علم مدیریت، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 نمود. شرکت لیزینگ صنعت و معدن با استقرار این سیستم توانست رضایت مشتریان خود را افزایش، و فرایندهای عملیاتی لیزینگ را بهبود و ارتقاء دهد.
   
 • ليزينگ برتر و نوآور
در دهه توسعه و عدالت و در سالي كه از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اصلاح الگوی مصرف نامگذاری شده بود، در بهمن سال 1388 همایش نوآوری و عدالت اقتصادی در محل همایش‏ های بین‏ المللی صداو سیما برگزار گردید. در اين همايش، شرکت لیزینگ صنعت و معدن توانست با ب‏کارگیری تخصص و مهارت کارشناسان خود عنوان نوآور برتر در اين عرصه را در سال 1388 کسب نماید.
 
 • گواهينامه سازمان يادگيرنده در ششمين دوره جايزه منابع انساني ايران
 • ليزينگ برتر و نوآور در سالهاي 92و 1391
  
 • متخصص ترين ليزينگ كشور در  همايش چشم انداز فولاد و معدن سال 1389
 •  مدیر نخبه جهادی